Dekoeko.com to platforma, która ma na celu promocję i budowę silnego rynku upcyklingu, eko designu i slow fashion w Polsce.

Dekoeko.com dostarcza unikatowych i estetycznych produktów, w limitowanych seriach, tworzonych odpowiedzialnie, które stoją w opozycji do masowego produktu "dla każdego". W jednym miejscu konsument dostaje kompleksowe rozwiązanie tj. przynależność do społeczności + promocja określonego stylu życia + duży wybór produktów modowych i designerskich + inspiracje, wiedzę i kompetencje zawartą w contencie strony. Portal istnieje od końca 2013 roku, w tym czasie udało nam się zbudować markę nr 1 spośród portali gromadzących ekologiczny i odpowiedzialny design, zaczęliśmy budować silną i inspirującą społeczność wokół zagadnienia upcyklingu i eko designu i rozpoczęliśmy konsolidację tego środowiska w Polsce.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Jan Janwłaśnie dołączył
  • Samuelwłaśnie podpisał Manifest
  • Alicja Wiciejewskadołączył do nas
  • Krzysztof Pawlakjest z nami
  • Teresadziękujemy za podpisanie
  • Igor Jachimekwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Domaradzkiwłaśnie dołączył
  • Ewa Cichockawłaśnie podpisał Manifest

1877 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się