delapay

fintech

Automate your account payable process. End to end.

DelaPay automatyzuje proces Account Payable, czyli przetwarzania faktur, księgowania oraz zlecania płatności. Oprogramowanie zastępuje manualne czynności realizowane przez księgowych tj przepisywanie faktur do systemu, predefiniowania płatności w systemie bankowym, pobieranie faktur ze skrzynek mailowych czy automatyczne exportowaniu dokumentów do systemów księgowych. Dzięki temu księgowi są w stanie oszczędzić setki godzin miesięcznie (w zależności od skali) na manualne prace i skupić się na tym to jest ważne dla firmy. System docelowo będzie korzystał z regulacji PSD2 co pozwali na realizację płatności prosto z oprogramowania oraz zbieranie danych transakcyjnych z konta bankowego tak aby skutecznie zarządzać kalendarzem płatności.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Jan Nowakwłaśnie dołączył
  • Aleksander Olenderdołączył do nas
  • Patrycja Wójcikdziękujemy za podpisanie
  • Aniela Matusiakwitamy na pokładzie
  • Michał Lutostańskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Juliana Panaszukjest z nami
  • Maciej Dąbrowskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Łączdołączył do nas

4585 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się