Delphy Records

muzyka

You can close your eyes, but not your ears!

Delphy Records, identyfikacja muzyczna dla firm, autorskie piosenki dla wokalistów.
Delphy Records to wytwórnia dźwięku, która sprawia, że marki i organizacje zostają zapamiętane na lata przez ich odbiorców. Jest to pierwszy tego typu startup w Polsce, który profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się tzw. audio brandingiem - identyfikacją muzyczną dla firm.

Delphy Records to pierwsza na rynku sieć profesjonalnych producentów muzycznych, kompozytorów i sound designerów wykonujących muzykę i dźwięk na indywidualne zamówienie. Usługi kierujemy do wokalistów, firm i organizacji, a także twórców gier, aplikacji i filmów.

Artyści tworzący wytwórnię pracują w swoich studiach nagraniowych, zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Każdy z muzyków Delphy Records reprezentuje inny, oryginalny styl. Jesteśmy ludźmi młodymi i doświadczonymi z wieloma muzycznymi osiągnięciami.

Naszymi dwoma flagowymi działaniami jest produkcja niepowtarzalnych piosenek autorskich dla wokalistów (segment B2C) oraz usługa audio brandingu o nazwie Soundize Audio Branding (Identyfikacja Muzyczna Soundize) w segmencie B2B .

Zespół

Inwestorzy

Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Sarah Lyswłaśnie dołączył
  • Anthony Weymouthjest z nami
  • Piotr Gawińskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Marek Kosycarzdziękujemy za podpisanie
  • Pamela Magnowskadołączył do nas
  • Artem Goncharukwitamy na pokładzie
  • Wojciech Dziegielwłaśnie dołączył
  • Tom Dudekjest z nami

3939 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się