diabdis.com

hardware

Przejmij kontrolę nad cukrzycą

Diabdis to program wspierający samokontrolę dla cukrzyków. Łączy on w sobie nowoczesną technologię i tradycyjną przychodnię specjalistyczną. Diabdis to zarówno urządzenie, które przesyła dane z glukometru do platformy analizującej wyniki oraz zespół specjalistów, którzy wspierają uczestników w poprawianiu wyników i prowadzeniu zdrowego życia z cukrzycą. Dzięki Diabdis chorzy na cukrzycę mogą skorzystać z bezpłatnej porady diabetologa, dietetyka, psychologa i edukatorów cukrzycowych, kiedy tego potrzebują. Pokazujemy, jak w prosty sposób zadbać o wyrównanie poziomu cukru i pozwalamy zaoszczędzić czas, dając dostęp do automatycznego dzienniczek glikemii.

W 2014r. zespół Diabdis, składający się z lekarza - Szymona Dziedzica, właściciela firmy telemedycznej - Tomasza Dąbrowskiego i projekt managerki Magdaleny Dutkiewicz rozpoczął pracę nad innowacyjnym produktem, który miał stanowić odpowiedź na potrzeby diabetyków. Diabdis pozwala zaoszczędzić czas poprzez automatyczny dzienniczek glikemii, lepiej kontrolować codzienne wyniki cukrów dzięki aplikacji online oraz uniknąć powikłań poprzez dostęp do specjalistów. A co dla diabetyków, obciążonych kosztami leczenia jest równie istotne – ze wszystkich tych elementów mogą korzystać całkowicie bezpłatnie.
W 2016 r. Diabdis rozpoczął nabór do programu dla wszystkich cukrzyków będących na insulinoterapii – pod hasłem: „Przejmij kontrolę nad cukrzycą!”

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Artem Goncharukwitamy na pokładzie
  • Wojciech Dziegieldołączył do nas
  • Tom Dudekdziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Pawluczukwłaśnie podpisał Manifest
  • Anna Serwatkajest z nami
  • Dimitri Khlopkovwłaśnie dołączył
  • Weronika Borucwitamy na pokładzie
  • Michał Stańczykdołączył do nas

3934 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się