Nowoczesny program dla Dietetyków

DietetykPro to nowoczesny Program i Portal stworzony przez specjalistów dla dietetyków. Jest to pierwszy na polskim rynku program działający w chmurze, dzięki czemu jest dostępny na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. DietetykPro to najtańszy Program - koszt to jedyne 246zł brutto za rok!Oprócz tworzenia jadłospisów Program DietetykPro jako jedyny pośród innych dostępnych programów, pozwala na przeprowadzenie całościowego wywiadu żywieniowego oraz na prowadzenie swojego gabinetu dietetycznego w Internecie.

Przy układaniu diety Program DietetykPro uwzględnia wszystkie informacje z przeprowadzonego wywiadu. Dotyczy to obliczeń, chorób,pomiarów, alergii, nietolerancji pokarmowej. Uwzględnia lubiane oraz nielubiane produkty przez Pacjenta oraz wartości odżywcze.

Dietetyk w jednym miejscu ma dostęp do najważniejszych informacji: kartotek pacjentów, ułożonych jadłospisów, statystyk, wiadomości z pacjentami. DietetykPro znacznie ułatwia pracę i jest ważnym wsparciem dla dietetyka. Zawiera przejrzyste i czytelne wydruki z przeprowadzonego wywiadu oraz ułożonej diety. DietetykPro umożliwia układanie diety w łatwy i intuicyjny sposób dzięki wbudowanej bazie produktów oraz gotowych przepisów. Program wyróżnia fakt, że dietetyk bez ograniczeń może dodawać pacjentów, układać jadłospisy na dowolną liczbę dni, dodawać pliki pacjentów, własne produkty, potrawy, dodatkowe pytania do wywiadu żywieniowego, choroby, alergie etc - w Programie nie ma żadnych limitów.

DietetykPro z założenia ma być wsparciem dla Dietetyka i ułatwić mu codzienną pracę. Program znacznie przyspiesza tworzenie jadłospisów, przeprowadzenie wywiadu żywieniowego i prowadzenie swojego gabinetu w Internecie. Co najważniejsze Program to jedyne miejsce, w którym dietetyk ma dostęp do wszystkich najważniejszych informacji dotyczących prowadzenia swoich pacjentów. DietetykPro to program przenoszący zawód dietetyka w przyszłość.

Obecnie z Programu korzysta ponad 2 tys. czynnych zawodowo Dietetyków i specjalistów ds. żywienia.
Na bieżąco jest rozwijany i wprowadzane są darmowe aktualizacje, które są dostępne od razu na koncie Dietetyka i nie wymagają żadnych pobrań. Żaden inny Program nie wprowadza tylu zmian w tak szybkim tempie i to zupełnie za darmo.

Platforma DietetykPro czyli program i portal jest rozwijany na bieżąco. Bardzo cenne dla nas są wszystkie sugestie kierowane od Użytkowników,ponieważ oni sami najlepiej wiedzą czego potrzebują, aby maksymalnie ułatwić sobie pracę w Programie. Wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju narzędzie pracy o szerokim spektrum możliwości.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykadziękujemy za podpisanie
  • Firasjest z nami
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakdziękujemy za podpisanie

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się