Digital Technologies

hardware

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania marketingowe.

Firma Digital Technologies posiada najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży interaktywnego marketingu, których przykładem jest autorska aplikacja DIGI System. Jesteśmy gotowi podjąć każde technologiczne wyzwanie, które pozwoli dostarczyć naszym klientom rozwiązania wspierające ich rozwój. Firma Digital Technologies oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania marketingowe. Autorskie oprogramowanie DIGI System umożliwia kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie Konsumenta w miejscu sprzedaży. Nowoczesne oprogramowanie DIGI System pozwala na automatyczne zarządzanie kampaniami reklamowymi w sieci ekranów Digital Signage oraz wspierające przeprowadzanie badań statystycznych i weryfikowanie efektywności realizowanych kampanii reklamowych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eveline Foubertwłaśnie dołączył
  • Krzysztof Pacuszkadołączył do nas
  • Maciej Kołtońskiwitamy na pokładzie
  • wiktoriadziękujemy za podpisanie
  • Rafal Pluteckiwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Drygaśjest z nami
  • Serhii Lebedynwłaśnie dołączył
  • Agatadołączył do nas

2561 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się