DirectHotels.com

podróże

Porównuj hotele, znajdź kody rabatowe i rezerwuj bezpośrednio!

DirectHotels.com to porównywarka hoteli, która jako jedyna stawia na rezerwacje bezpośrednie. Podróżnik może porównać ceny na wszystkich serwisach rezerwacyjnych oraz na oficjalnej stronie hotelu. Unikalną cechą DirectHotels.com jest baza kuponów rabatowych do wykorzystania na oficjalnych stronach hoteli.

DirectHotels.com pragnie odbudować bezpośrednie relacje pomiędzy podróżnikiem, a hotelarzem. Dzięki nowej wyszukiwarce użytkownik może wybrać najlepszą opcję rezerwacji bez konieczności przeszukiwania dziesiątek stron turystycznych. W jednym miejscu zebrane są zarówno ceny i promocje z najpopularniejszych stron rezerwacyjnych, jak i bezpośrednie oferty hoteli.

Aby zachęcic do rezerwowania bezpośrednio, hotelarze mogą tworzyć kody promocyjne (dostepne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników DirectHotels.com) do wykorzystania w systemie rezerwacyjnym na stronie hotelu. Dzięki temu podróżnik zyskuje natychmiastową zniżkę. Jeśli natomiast hotel nie posiada własnego systemu rezerwacji on-line, może wyszczególnić korzyści, jakie niesie za sobą rezerwacja bezpośrednia. Może to być np. darmowe śniadanie lub podniesienie standardu pokoju.

Dzięki rezerwacji bezpośredniej hotelarz unika wysokiej prowizji i może zaoferować dodatkowy rabat turyście. W tym modelu zyskuje zarówno podróznik, jak i hotel.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Costam Costamwitamy na pokładzie
  • Piotr Stortzjest z nami
  • Sylwiadziękujemy za podpisanie
  • gregorwłaśnie podpisał Manifest
  • Jarek Dominodołączył do nas
  • katarzyna pawlikowskawłaśnie dołączył
  • Irena Jroszukawitamy na pokładzie
  • Yurii Beliaievjest z nami

3779 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się