Discovery Labs

fotografia

Pozwól Klientom projektować Twoje produkty

Discovery Labs tworzy oprogramowanie dla drukarni oraz firm marketingowych.
Główny produkt: Discovery Labs Designer pozwala projektować fotoksiążki, fotokalendarze, kartki okolicznościowe oraz inne materiały drukowane, spersonalizowane zgodnie z życzeniem zamawiającego.
Rozwiązanie wyróżnia się nowoczesnym podejściem do projektowania każdego produktu. Dzięki Discovery Labs Designerowi można to zrobić w wyjątkowo łatwy i szybki sposób.
Jako jedyni na rynku umożliwiamy zmianę wielkości i szaty graficznej projektu na każdym etapie jego tworzenia, aż do uzyskania finalnego satysfakcjonującego efektu.
Dodatkowym atutem Discovery Labs Designera jest możliwość projektowania foto produktów na wszystkich urządzeniach mobilnych.

.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachwłaśnie podpisał Manifest
  • izabela klejnadołączył do nas
  • Jakub Kornilakdziękujemy za podpisanie
  • Agnieszka Cachrojest z nami
  • Marcin Słowińskiwłaśnie dołączył
  • Dominik Leszczyńskiwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Dwornikwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaitlyn Dufendachdołączył do nas

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się