Eksperci od software i e-Biznesu. Przyłącz się do rewolucji w e-Biznesie.

Dostarczymy wiedzę, oprogramowanie i praktyczne rozwiązania.

Dostarczamy jakość na czas. Jesteśmy ludźmi, e-biznesu. Divante zostało założone w 2008 roku i od tego czasu dostarcza wysokiej jakości rozwiązania e-commerce. Tworzymy piękne i skuteczne usługi e-commerce. Łączymy świetną technologię z podejściem biznesowym. Łączymy umiejętności miękkie, takie jak komunikacja z twardymi, takimi jak programowanie. Divante wspiera swoich klientów w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji nowych kanałów sprzedaży. Pomagamy sklepom internetowym, producentom, dystrybutorom i sieciom handlowym, wdrażać rozwiązania e-commerce, systemy integracji, projektowania i prowadzenia kampanii marketingowych. Zatrudniamy ponad 150 osób. Nasze przychody w 2014 roku osiągnęły ok. 3 mln euro.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Aysun Demirdöğenjest z nami
  • Andrzej Jędrzejowskiwitamy na pokładzie
  • Krzysiekdziękujemy za podpisanie
  • Marek Paluchdołączył do nas
  • Dawid Kocembawłaśnie podpisał Manifest
  • Patrycja Serafinwłaśnie dołączył
  • Randyjest z nami
  • Anna Wieluńskawitamy na pokładzie

4115 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się