doggigame

gry

Hoduj psy przez przeglądarkę!

Doggi-game to gra przeglądarkowa, w której wcielamy się w rolę hodowcy i tresera psów.

Na starcie mamy możliwość wybrania pieska jednej z dostępnych ras, albo też (jeżeli naszemu sercu bliżej do kundelków) mieszańca. Początki zawsze są trudne i pierwsza styczność z jakąkolwiek grą może z początku wywoływać u nas wrażenie ,,nie wiem co i jak”, jednak na doggi przez podstawy prowadzi nas samouczek, polegający na wykonywaniu, krok po kroku, konkretnych zadań. Dzięki temu, po jego zakończeniu, mamy już podstawową wiedzę dotyczącą działania gry oraz opieki nad psami. By rozwijać konto, a zarazem stać się hodowcą najlepszych psów, musimy zadbać o zdobycie odpowiedniej rangi. W grze takich rang jest sześć, każda z nich oferuje nam inne możliwości. Druga ranga pozwala nam na zakup czworonogów oraz ich adopcję ze schroniska, trzecia na rozmnażanie naszych psów, czwarta na ich sprzedaż. Piąta i szósta są ,,opcjonalne” – ich brak nie powoduje znaczącej blokady w naszej rozgrywce, jednak, gdy je posiadamy, możemy się cieszyć większą liczbą dostępnych opcji. Szósta ranga jest zarazem rangą dla graczy VIP, czyli takich, którzy swoje już wyklikali i dobrze znają podstawy gry oraz zasady jej funkcjonowania.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskawłaśnie dołączył
  • Bartosz Liszkowskidziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kwaśnicajest z nami
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwitamy na pokładzie
  • Piotr Plachawłaśnie podpisał Manifest

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się