doji

gry

Tworzymy fabularne gry użykowe on-line dla biznesu

Doji Educational Innovations oferuje niekonwencjonalne rozwiązania szkoleniowe dla biznesu i uczelni wyższych. Przekuwamy nasze zamiłowanie do gier komputerowych na użyteczne i angażujące narzędzia szkoleniowe, aplikacje mobilne, gry symulacyjne on-line (serious games) oraz zgamifikowane kursy e-learningowe.
Posiadając wieloletnie doświadczenie akademickie w pracy dydaktycznej i naukowej zapewniamy wysoką skuteczność osiąganych efektów kształcenia. Organizujemy m.in. warsztaty dla menedżerów z zakresu przywództwa pt. „Dylematy Lidera – Dramaty Szekspira” z wykorzystaniem technik teatralnych.
Stworzyliśmy jedną z najbardziej rozbudowanych na rynku biznesowych gier strategicznych do zastosowań edukacyjnych i szkoleniowych – Coffee Noir – pomagającą wykształcić kompetencje z zakresu negocjacji handlowych, sprzedaży i przedsiębiorczości.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się