domestina

dom / meble

Profesjonalna Gosposia dla Twojego domu lub biura dostępna przez Internet

Firma Domestina jest startupem technologicznym zorientowanym na działanie w branży usług porządkowych dla domu i biura. Na stronie internetowej można szybko i łatwo zamówić profesjonalną gosposię, która wysprząta mieszkanie lub dowolne miejsce pracy.

Innowacyjny sposób zarządzania zamówieniami wyróżnia nas spośród innych tego typu firm na rynku. Za niespełna dwuminutowy proces zamawiania wizyty lub całego pakietu, odpowiada inteligentny system zaprojektowany i stworzony przez Nikolaya Kazmina, CTO Domestiny.

Wszystkie gosposie, zatrudnione w Domestinie posiadają umowy o pracę. Jeśli mają życzenie rozwijać swoją karierę wewnątrz firmy, zapewniamy im szkolenia managerskie, by w przyszłości mogły zarządzać własnym zespołem. System ocen wizyt zapewnia doskonałą jakość usług, gdyż wysoka punktacja jest dodatkowo premiowana. Wynagrodzenia naszych gospoś należą do jednych z najwyższych w branży.

Naszym celem jest, aby Domestina stała się częścią życia. Nasi Klienci mogą uwolnić się od codziennych obowiązków i mieć więcej czasu na inne aktywności. Mamy również inną misję: chcemy pomóc zwalczać szarą strefę i rzucać wyzwanie złym praktykom na rynku pracy. Pragniemy, aby profesjonalizm pracowników sektora usługowego został wreszcie doceniony legalnie i bez umów śmieciowych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Anna

11 lipca 2017 o 22:51

Chciałam się zapytać czy usługi domestiny są tylko w Warszawie czy będą też w innych miastach i jakich. Mam znajomych w Niemczech i Londynie i też się pytają czy będą mogli korzystać z domestiny.

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

11 lipca 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • EWELINA Witkowskawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Tomkiewiczjest z nami
  • Fani Fraswłaśnie dołączył
  • Maciekwłaśnie podpisał Manifest
  • Magda Stadnikdołączył do nas
  • Wojciech Jeznachdziękujemy za podpisanie
  • Paweł Andrzejwitamy na pokładzie
  • Viktoriia Lavrynenkojest z nami

4122 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się