Aplikacja na lepszy sen

DreamJay pracuje nad poprawieniem jakości snu i przeciwdziałaniu zaburzeniom snu przy pomocy aplikacji mobilnych.

8%, czyli około 600 milionów ludzi na świecie cierpi na koszmary. Na dzień dzisiejszy wybór środków, by im zapobiegać jest dość ograniczony - są one drogie, czasochłonne bądź inwazyjne. Dlatego przy współpracy ze specjalistami medycyny snu oraz po przeprowadzeniu testów w warunkach klinicznych DreamJay stworzył aplikację przeciw koszmarom - Nightly.

Jak Nightly zapobiega koszmarom? Przed pójściem spać wybierasz jeden z motywów, oglądasz dwuminutowe wideo i zasypiasz. W ciągu nocy aplikacja puszcza dźwięki w odpowiednich momentach przeciwdziałając koszmarom. Możesz cieszyć się zdrowym snem, budzisz się wypoczęty i gotowy, by zacząć swój dzień.

Więcej informacji na: http://dreamjay.com/ i http://getnightly.co/

8%, czyli ok. 600 milionów, ludzi na świecie cierpi na koszmary. Na dzień dzisiejszy wybór środków by im zapobiegać jest dość ograniczony - są one drogie, czasochłonne bądź inwazyjne. Dlatego przy współpracy specjalistów medycyny snu oraz po przeprowadzeniu testów klinicznych DreamJay stworzył aplikację mobilną przeciw koszmarom.

Jak pozbyć się koszmarów z DreamJay? Przed zaśnięciem wybierasz jeden z motywów, oglądasz dwu minutowe video i kładziesz się spać. W nocy w dokładnie dobranych momentach puszczamy krótkie dźwięki, dzięki czemu nie będziesz miał koszmarów. Budzisz się wypoczęty i gotowy by zacząć swój dzień.


Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andżelika Sokółwłaśnie podpisał Manifest
  • martawitamy na pokładzie
  • Anna Markowskadołączył do nas
  • Matjest z nami
  • Grzegorz Mikitadziękujemy za podpisanie
  • Justyna Samulakwłaśnie dołączył
  • Janusz Rutkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomek Witeckiwitamy na pokładzie

2326 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się