DrOmnibus

edukacja

Multimedialne rozwiązania wspierające rozwój dzieci specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

DrOmnibus tworzy aplikacje wspierające edukację i terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami. Aplikacje DrOmnibus składają się z setek i tysięcy zadań, zabranych w atrakcyjne dla dziecka gry oraz system monitorowania postępów i organizer dla nauczyciela/ terapeuty.

DrOmnibus tworzy aplikacje wspierające edukację oraz terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami, które zawierają setki lub tysiące zadań zabranych w gry - dzieci w tej atrakcyjnej formie ćwiczą komunikację, różnicowanie, umiejętności poznawcze, rozpoznawanie emocji, a także - koncentrację, utrzymanie uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową i pamięć. Aplikacje wyposażone są w system monitorowania postępów oraz organizer dla terapeutów i nauczycieli.
Gry zaprojektowane są ze szczególnym uwzględnieniem możliwości dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz zaburzeniami rozwoju/ zachowania (autyzm, zespół Downa).

DrOmnibus jest laureatem nagrody Mobile Trends w kategorii najlepsza aplikacja edukacyjna 2014.

Aplikacje "DrOmnibus-Terapia z tabletem" oraz "DrOmnibus-Przedszkole" dla dzieci w wieku przedszkolnym są dostępne w Apple Store oraz Google Play - i korzysta z nich wiele placówek edukacyjnych i terapeutycznych.
Aplikacja "DrOmnibus- Edukacja Włączająca" - oparta na metodologii Stosowanej Analizy Zachowania (ang. ABA) będzie miała swoją premierę jesienią 2016 i będzie oferowała zaawansowane rozwiązania, m.in. indywidualizację nauczania.


Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eryka Musiałwitamy na pokładzie
  • Karol Lasotawłaśnie podpisał Manifest
  • agawłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Mazurkiewiczjest z nami
  • Kamil Szczepanikdołączył do nas
  • Michał Podwysockidziękujemy za podpisanie
  • Michał Gołębiewskiwitamy na pokładzie
  • Alex Cailleteauwłaśnie podpisał Manifest

2719 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się