Dymki.com

fotografia

Dymki.com - edytujesz, bawisz się, uczysz. Przekonaj się ile frajdy może dostarczyć edycja zdjęć.

Przerabianie i obróbka zdjęć online.
Dymki.com powstały, aby pomóc Tobie w zabawie z Twoimi zdjęciami. Oferują Tobie wiele wygodnych, kompleksowych funkcji: Albumy - wszystkie fotografie przechowujesz w Twoich albumach. Jeżeli chcesz, pokaż albumy Twoim znajomym, zwłaszcza Wasze wspólne zdjęcia. Wspólne wspomnienia dają sporo radości. Edycja fotografii - lubisz przeglądać swoje fotografie? A może czasem chcesz coś zmienić? Baw się kolorami i efektami. Czerwone oczy psują zdjęcie? Zmień to. Głębsze kolory, wyraźniejsze zdjęcia – to zależy tylko od Ciebie. Kolekcje zdjęć - wiele pojedynczych zdjęć. A może układają się w wspólną historię, którą wato zawrzeć w fotoksiążce? Możesz tworzyć niepowtarzalne kolekcje z Twoich zdjęć jak kalendarze, komiksy czy kolaże. Wystarczy trochę inwencji, by sprawić komuś bliskiemu wiele radości i wzruszeń. Generuj Twoje kolekcje.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się