dzikijez-media-group

media / treści

VR production

Dzikijeż media group to wrocławska firma specjalizująca się w produkcji filmów 360, tworzeniu aplikacji Vr oraz transmisji filmów 360 na żywo z koncertów.

Zajmujemy się filmami 360 od 2014. Pracowaliśmy między innymi z IKEA Polska / TVN / Leroy Merlin / Credit Suisse / Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego / K2 / Dash Dot Creations / PARP / Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Dzięki zebranym doświadczeniom wypracowaliśmy własny styl produkcji filmów 360, który został uhonorowany publikacją na portalu http://www.fubiz.net/. W 2015 roku przygotowaliśmy dla Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa dolnośląskiego prezentacje najciekawszych miejsc w formie filmów 360, które później były prezentowane na Expo w Mediolanie. Przy realizacji projektu dla IKEA Polska mającego na celu prezentacje raportu zrównoważonego rozwoju zrealizowaliśmy pierwszą w Polsce aplikacje opartą na filmach 360. Obecnie współpracujemy z firmą dostarczającą szybki internet światłowodowy przy realizacji koncertów live 360.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskawłaśnie dołączył
  • Piotr Staneradołączył do nas
  • Man Leewitamy na pokładzie
  • Iana Kaskojest z nami
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrodziękujemy za podpisanie
  • JAE-IL KIMwłaśnie dołączył
  • Aleksandra Wyciskdołączył do nas

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się