Elastic Intranet

współpraca

Gotowy intranet, który wypełnia lukę między tym, co oferuje SharePoint, a potrzebami Twojej firmy.

Nasze rozwiązanie to Elastic Intranet, zupełnie nowe podejście w budowaniu firmowego intranetu. Prosty w instalacji i używaniu zestaw narzędzi składający się na gotowy intranet w chmurze Office 365, oraz on-premise.

Dostarczamy w pełni funkcjonalny produkt, który nie wymaga skomplikowanej instalacji i konfiguracji, czy miesięcy poświęconych na analizę. Firmy korzystając z naszych rozwiązań mogą za pomocą kilku kliknięć zbudować swój własny intranet, hostowany w modelu SaaS, bez obaw o dodatkowy development, czas, czy koszty serwisu.

Autorski system zarządzania treścią pozwala na szybkie tworzenie świetnie wyglądających stron o spójnym wyglądzie, jak i całych modułów: bazy wiedzy, rezerwacje zasobów, map lokalizacji i wielu innych bez konieczności posiadania specjalnych technicznych umiejętności, czy zasobów do zarządzania architekturą.

Zwiększ swoją kreatywność i produktywność używając naszych ponad 100 dopracowanych i gotowych do użycia bloków. Twórz piękne artykuły, aktualności i strony wydarzeń. Opublikuj galerię lub zbuduj newsletter, a wszystko to w solidnym responsywnym i spójnym wyglądzie.

Elementy stron, takie jak tekst, obrazy, mapy, filmy czy formularze mogą być z łatwością dodawane przez prosty mechanizm przeciągnij i upuść.

Elastic Intranet nie zastępuje UI, czy funkcjonalności Twojego SharePoint’a, lecz stoi obok wykorzystując to, co w nim najlepsze. Dzięki temu aktualizacje i migracje SharePoint’a przebiegały będą bezboleśnie i nie wpłyną na intranet.

Nasz produkt jako jedyny intranet dostępny jest w sklepie Microsoftu.

Zespół