Geolokowane wizualizacje 3D w rzeczywistych miejscach

Platforma umożliwiająca proste tworzenie i dzielenie się przepięknymi geolokowanymi wizualizacjami 3D osadzanymi w rzeczywistych lokacjach.

Emb3d to opracowywana przez Pixel Legend platforma umożliwiającą architektom i projektantom osadzanie i wizualizację projektów w rzeczywistych miejscach. Dramatycznie skraca czas i koszt przygotowania wizualizacji przestrzeni na urządzenia mobilne i headsety VR. Projekt można uruchomić na telefonach i tabletach z systemem iOS i Android, na komputerach oraz na goglach VR.

Aplikacja działa na urządzenia przenośne typu smartfon, phablet, tablet i headety VR w oparciu o dokładną pozycję geograficzną użytkownika i jego kierunek spoglądania. Działa zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz i może być wypełniona dowolną treścią i interpretacją miejsca

Najbardziej spektakularnym przykładem działania aplikacji jest Pastguide - trójwymiarowe rekonstrukcje historycznego wyglądu popularnych miejsc turystycznych dystrybuowane na urządzenia osobiste turystów.
Video link: https://www.youtube.com/watch?v=ORA8pwrHAlk

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 €
Przed rejestracją
250 000 - 500 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • kobidołączył do nas
  • Dan Abitbolwłaśnie podpisał Manifest
  • Aya Eshdatdziękujemy za podpisanie
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Saganwłaśnie dołączył
  • Daniel Grabskidołączył do nas
  • Gabriel Wołosewiczwłaśnie podpisał Manifest

3845 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się