English on Skype

edukacja

english online

English on Skype to szkoła języka angielskiego w sieci. W naszej szkole nie tracisz czasu na dojazdy, możesz w wybranym przez siebie miejscu uczyć się angielskiego, spotykając się z lektorem przy wykorzystaniu komunikatora Skype. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Poszczególne lekcje są bardzo starannie przygotowane metodycznie, a indywidualne zajęcia gwarantują szybki postęp. Uczymy tak, abyś mógł swobodnie rozmawiać w języku angielskim. Jeśli twoim celem jest egzamin z języka angielskiego, FCE, CAE, CPE, IELTS, TELC, egzamin maturalny, przygotujemy Cię skutecznie do wszystkich jego części. Współpraca rozpoczyna się od testu on-line, dzięki któremu dowiemy się na jakim jesteś poziomie. Do oceny Twojego poziomu zastosujemy skalę CEFR, od poziomu A1 do C2. Znając Twój poziom możemy zaproponować zajęcia, które będą wyzwaniem i będą gwarantowały postęp. Dopasujemy terminy i godziny zajęć do Twoich możliwości. Nauczyciele to lektorzy polscy i native speakers, którzy pracują pod nadzorem metodyka. Nasz zespół zapewnia merytoryczną jakość lekcji, ale także dostosowanie zajęć od potrzeb ucznia.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Costam Costamwitamy na pokładzie
  • Piotr Stortzdziękujemy za podpisanie
  • Sylwiawłaśnie dołączył
  • gregorwłaśnie podpisał Manifest
  • Jarek Dominojest z nami
  • katarzyna pawlikowskadołączył do nas
  • Irena Jroszukawitamy na pokładzie
  • Yurii Beliaievdziękujemy za podpisanie

3779 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się