entis

analityka

narzędzie sprzedażowe, crm, analiza sprzedaży

Entis - sprzedawaj mądrze i buduj trwałe relacje z klientami. Prosty w obsłudze system sprzedażowy w którym możesz gromadzić informacje o swoich klientach, analizować szanse sprzedaży, wyznaczać i mierzyć cele sprzedażowe.

Entis to więcej niż zwykły CRM których pełno na rynku, to modułowa alternatywa dla tego typu oprogramowania (to zestaw rozwiązań umożliwiających i ułatwiających przedsiębiorstwom zarządzanie sprzedażą, bazą kontaktów, strategią działania i przede wszystkim relacjami z klientami). Skupiamy się na budowaniu relacji biznesowych i mocno skupiamy na komunikacji. Dodatkowym atutem jest prostota obsługi. System nie wymaga szkoleń, po kilku minutach z aplikacją można jej w pełni używać. Można tam gromadzić informacje o swoich klientach, analizować szanse sprzedaży, wyznaczać i mierzyć cele sprzedażowe.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjajest z nami
  • bhdsjkwłaśnie podpisał Manifest
  • Christopher Mosedalewitamy na pokładzie
  • Karolina Ciźladziękujemy za podpisanie
  • Albert Smektalskiwłaśnie dołączył
  • Krzysztof Gaffkedołączył do nas
  • Daniel Kaluzajest z nami
  • Adam Czarnotawłaśnie podpisał Manifest

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się