Filmy 360, aplikacje VR

Jesteśmy kreatywną agencją VR. Tworzymy aplikacje VR, filmy 360, aplikacje AR. Naszą główną działalnością jest tworzenie rozwiązań wirtualnej rzeczywistości dla biznesu. Tworzymy wysokiej jakości gry i aplikacje Virtual Reality. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów VR. Szkolimy z rozwiązań VR. Podpowiadamy jak wykorzystać VR w biznesie.

Wirtualna rzeczywistość to nowe medium, które rozwija się na naszych oczach. Misją naszej agencji VR jest dostarczanie rozwiązań VR najwyższej jakości dla klientów biznesowych. W naszym portfolio mamy wielu klientów z różnych branż. Główne aspekty naszej działalności to produkcja filmów 360 (filmów VR) tworzenie aplikacji VR, tworzenie gier VR, tworzenie aplikacji AR - aplikacji rozszerzonej rzeczywistości. Nasza oferta skierowana jest dla każdego, kto szuka nowych sposobów skutecznej reklamy, marketingu czy po prostu chce zaprezentować w ciekawy sposób swoją ofertę.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitbolwłaśnie podpisał Manifest
  • Aya Eshdatjest z nami
  • Anna Penderdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie dołączył
  • Justyna Saganwitamy na pokładzie
  • Daniel Grabskidołączył do nas
  • Gabriel Wołosewiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Haneckijest z nami

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się