Event management, simplified.

Eventory jest platformą dedykowaną dla organizatorów wydarzeń, która pomaga im zarządzać całym procesem tworzenia eventu, od kreowania strony internetowej, event marketingu, komunikacji z uczestnikami po analizę danych po wydarzeniu.

Główna funkcjonalność Eventory zestępuje ponad pięć różnych narzędzi jakie profesjonalni event managerowie używają niezależnie. Korzystanie z Eventory pozwala zaoszczędzić czas, wysiłek i ogranicza koszty.

Wierzymy, że zarządzanie wydarzeniem powinno odbywać się z jednej platformy, bez niepotrzebnego duplikowania i aktualizowania danych na różnych narzędziach. Jesteśmy jedynym rozwiązaniem, które łączy aplikację mobilną do wielu wydarzeń, platformę biletową, wyszukiwarkę wydarzeń, zarządzanie wydarzeniami w przyjazny sposób łącząc organizatorów z uczestnikami.

Naszym celem jest zbudowanie funkcjonalnego narzędzia, które w przeciwieństwie do naszej konkurencji będzie elastyczne, łatwe w użyciu i przystępne cenowo.

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitbolwitamy na pokładzie
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderjest z nami
  • Aleksandra Kruczykdołączył do nas
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskidziękujemy za podpisanie
  • Gabriel Wołosewiczwitamy na pokładzie
  • Michał Haneckiwłaśnie dołączył

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się