Fachowcy.pl Ventures S.A.

sprzedaż / marketing

Mamy wszystko, czego Twoja firma potrzebuje aby efektywnie pozyskac zlecenia z Internetu

Fachowcy.pl to firma technologiczna. Zajmujemy się pozyskaniem Klientów i zleceń dla małych i średnich firm z Internetu, oferując szereg usług wspierających pozyskiwanie zleceń w jednym miejscu, w ramach
przystępnej opłaty abonamentowej.

Wierząc, że tylko kompleksowe podejście do obecności firmy w Internecie przyniesie wymierne efekty w zakresie pozyskania nowych zleceń, dostarczamy naszym Klientom pełen pakiet usług zapewniający wszechstronną komunikację Klienta z firmą. Nasi Klienci zyskują niezależną obecność w sieci w oparciu o swoją własną domenę internetową. Świadcząc usługi w sposób ciągły, w modelu abonamentowym, dbamy aby strony internetowe naszych Klientów rozwijały się równolegle z Ich biznesem. Ich Firmy są widoczne nie tylko w wyszukiwarkach i katalogach ale także korzystają z najnowszych technologii opartych na algorytmach sztucznej inteligencji , gwarantujących maksymalną efektywność w pozyskiwaniu nowych Klientów i zleceń z Internetu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Alicja Wiciejewskadziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Pawlakwłaśnie dołączył
  • Teresadołączył do nas
  • Igor Jachimekjest z nami
  • Krzysztof Domaradzkiwitamy na pokładzie
  • Ewa Cichockawłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Kramardziękujemy za podpisanie
  • Paweł Gruszeckiwłaśnie dołączył

1875 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się