Faktorama

fintech

Faktorama skupia się na pozyskiwaniu finansowania w formie faktoringu dla firm, szczególnie z sektora MŚP

Faktorama jest przedsiębiorstwem działającym na rynku pośrednictwa w pozyskiwaniu finansowania w postaci faktoringu. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, dla których dostęp do tego typu finansowania jest utrudniony. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wspólnie z naszymi partnerami możemy dostarczyć produkty i usługi dopasowane do potrzeb MŚP. Faktorama rozpoczęła swoją działalność w drugim kwartale 2013 roku. Od tamtego czasu firma buduje swoją pozycję na rynku pozyskując kontakty do przedsiębiorców i integrując swoje procesy z partnerami. Jednocześnie powstaje zaawansowana platforma internetowa, która ma umożliwić dokonywanie transakcji handlu należnościami za pośrednictwem Internetu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairdziękujemy za podpisanie
  • Leszekdołączył do nas
  • Albert Brząkaławitamy na pokładzie
  • alex podvysotskiywłaśnie dołączył
  • Tadeusz Gonerawłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzej Gorskijest z nami
  • Tomasz Kleczkowskidziękujemy za podpisanie
  • Tomaszdołączył do nas

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się