Fakturowo.pl

narzędzia handlowe

Najszybsza i najprostsza aplikacja do wystawiania faktur oraz innych dokumentów księgowych online

Portal umożliwia wystawianie aż 39 rodzajów dokumentów księgowych w 13 wersjach językowych i w 36 walutach. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i intuicyjne, poradzi sobie z nim nawet internetowy laik. W ciągu kilku chwil możemy stworzyć dokument i wysłać go bezpośrednio z portalu na adres e-mail odbiorcy. Nie potrzebujemy do tego żadnego dodatkowego oprogramowania – wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. Portal jest responsywny, co oznacza, że mamy dostęp do swoich dokumentów 24/7 nie tylko za pośrednictwem komputera, ale także tabletu i telefonu. Dużym ułatwieniem jest to, że dane adresata faktury możemy pobrać automatycznie z bazy GUS - wystarczy, że podamy numer NIP lub REGON. Dokumentom przechowywanym w Fakturowo.pl możemy nadawać rożne statusy np. zapłacona, częściowo zapłacona lub niezapłacona faktura. Dzięki temu cała dokumentacja jest odpowiednio posegregowana i łatwo się nią zarządza. Wystawianie i przechowywanie dokumentów jest całkowicie bezpiecznie - poziom zabezpieczeń jest analogiczny do tych używanych w bankowości elektronicznej.

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie dołączył
  • Dawid Kwaśnicawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Plachadziękujemy za podpisanie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się