Przejmij kontrole nad swoim plikiem produktowym

Jesteśmy firmą dostarczającą profesjonalne usługi z zakresu tworzenia oraz zarządzania plikami produktowymi.

Nasz system skanuje Twoją stronę i na podstawie informacji na niej zawartych tworzy wysokiej jakości plik produktowy. Ponieważ każda strona różni się od siebie, proces wdrożenie jest idywidualny. Nie wykonujesz przy tym żadnej pracy poza wskazaniem adresu strony dla której należy przygotować wdrożenie. W systemie masz dostęp do zarządzania swoim plikiem produktowym. Jednym kliknięciem możesz wygenerować plik dla wybranego partnera. Każdy udostępniony plik możesz modyfikować i filtrować, dodając tagi Google Analytics czy ograniczając listę produktów do tych które sprzedają się najlepiej. Pełną listę partnerów znajdziesz tutaj, są do między innymi porónywarki cenowe: ceneo, nokaut google product listing ads, firmy remarketingowe: criteo, sociamantic, adpilot, czy sieci afiliacyjne: tradedoubler, zanox, tradetracker.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakieljest z nami
  • kobiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dan Abitboldołączył do nas
  • Aya Eshdatdziękujemy za podpisanie
  • Anna Penderwłaśnie dołączył
  • Aleksandra Kruczykwitamy na pokładzie
  • Justyna Saganjest z nami
  • Daniel Grabskiwłaśnie podpisał Manifest

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się