FELG Dent oprogramowanie chmurowe do zarządzania gabinetami stomatologicznymi.

FELG Software powstał w celu zrealizowania pomysłu wyposażenia gabinetów stomatologicznych w innowacyjny system zarządzania. System FELG Dent umożliwia kontrolowanie przychodni z każdego miejsca na świecie poprzez połączenie się z nią z dowolnego urządzenia. Polega jedynie na odwiedzeniu strony WWW lub pobraniu aplikacji na smartfona. Wszystkie dane gabinetów i pacjentów są przechowywane automatycznie w chmurze bez konieczności robienia kopii.

Aplikacja dostępna również dla pacjentów, którzy w każdej chwili mogą zobaczyć swój plan leczenia, kosztorys czy kiedy są umówieni na kolejną wizytę.

FELG Dent ma szereg modułów potrzebnych do codziennej pracy lekarza jak rozbudowany kalendarz, karty pacjentów, plany leczenia, koszty, rozliczenia pracowników, obsługa drukarki fiskalnej, przypomnienia o wizycie przez SMS, FELG czat i wiele więcej innych funkcji.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykawłaśnie dołączył
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemwitamy na pokładzie
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się