festfloor

nieruchomości

FESTFLOOR - Innowacyjne systemy powłok dekoracyjnych na bazie mikrocementu

FESTFLOOR to producent niespotykanych dotąd w Polsce systemów powłok dekoracyjnych na bazie modyfikowanego mikrocementu.
Mikrocement wiernie oddaje charakter betonu oraz doskonale nadaje się do dekorowania ścian, posadzek, mebli, blatów kuchennych itp.

FESTFLOOR LIFE – MIKROCEMENT
FESTFLOOR Life to idealne rozwiązanie dla osób szukających posadzki charakteryzujących się ciągłą powierzchnią bez przerw i dylatacji. Jest to innowacyjny produkt, który sprawdzi się w każdym środowisku.

Mikrocement FESTFLOOR Life jest doskonale sprawdza się w nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzu, jak również może wzbogacić klasyczny lub rustykalny styl. Dzięki wielu różnym technikom nakładania, oraz niekończonej palecie kolorów można osiągnąć niespotykaną ilość efektów wykończeń.

FESTFLOOR Life nadaje się do wykonywania posadzek, ścian, sufitów, a także wykorzystuje się ją jako okładzina mebli i blatów kuchennych.

http://www.festfloor.pl/services/festfloor-life-mikrocement/

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Miguel Angelwłaśnie dołączył
  • Agnieszka Machalawitamy na pokładzie
  • Katarzyna Koszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • tomasz suchanjest z nami
  • Zaklina Hopdołączył do nas
  • Tomasz Falkowskidziękujemy za podpisanie
  • Mi Madziawłaśnie dołączył
  • Sylwia Michalczukwitamy na pokładzie

3518 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się