festfloor

nieruchomości

Profesjonalne projektowanie oraz doradztwo technologiczne przy realizacji posadzek betonowych

FESTFLOOR zajmuje się profesjonalnym opracowywaniem projektów budowlanych posadzek przemysłowych do hal, magazynów, sklepów, garaży, jak również w domach, mieszkaniach i przestrzeniach usługowych.

Nasze biuro konstrukcyjne to wykwalifikowane osoby posiadające szerokie doświadczenie w projektowaniu oraz doborze technologii wykonywania zaawansowanych projektów posadzek przemysłowych. Wykonujemy projekty konstrukcji dla firm, jak i dla osób indywidualnych. Jako biuro projektów konstrukcji staramy się dobierać najlepsze rozwiązania w dla posadzki betonowej

FESTFLOOR LIFE – MIKROCEMENT
FESTFLOOR Life to idealne rozwiązanie dla osób szukających posadzki charakteryzujących się ciągłą powierzchnią bez przerw i dylatacji. Jest to innowacyjny produkt, który sprawdzi się w każdym środowisku.

Mikrocement FESTFLOOR Life jest doskonale sprawdza się w nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzu, jak również może wzbogacić klasyczny lub rustykalny styl. Dzięki wielu różnym technikom nakładania, oraz niekończonej palecie kolorów można osiągnąć niespotykaną ilość efektów wykończeń.

FESTFLOOR Life nadaje się do wykonywania posadzek, ścian, sufitów, a także wykorzystuje się ją jako okładzina mebli i blatów kuchennych.

http://www.festfloor.pl/services/festfloor-life-mikrocement/

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Magdalena Perkowskajest z nami
  • Agnieszka Jantawłaśnie podpisał Manifest
  • Igor Norembergwitamy na pokładzie
  • Rafal Zygmuntdziękujemy za podpisanie
  • Paweł Bronikowskiwłaśnie dołączył
  • Flo Bunddołączył do nas
  • Pawełjest z nami
  • Jan Kowalskiwłaśnie podpisał Manifest

2450 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się