Findbed

podróże

Płać ile chcesz za noclegi w Polsce!

Findbed pozwala znaleźć użytkownikom nocleg w górach lub nad morzem za cenę, którą sami ustalili. Tym samym, oszczędzają czas oraz pieniądze. Dzięki Findbed hotelarze mogą wyróżnić się na tle konkurencji, sprzedać puste pokoje oraz prowadzić elastyczną politykę cenową.

Findbed.pl to platforma internetowa, która pozwala szybko i łatwo zaproponować swoją cenę za nocleg. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, użytkownik strony określa ilość osób, miejscowość, termin przyjazdu i to co najważniejsze, czyli cenę jaką jest w stanie przeznaczyć za dobę. Wypełniony formularz jest następnie przesyłany do obiektów znajdujących się w bazie. Osoby decyzyjne w obiektach wypoczynkowych mają możliwość odrzucenia oferty lub jej akceptację.

Po kilku godzinach, osoba poszukująca noclegu za pośrednictwem Findbed.pl otrzymuje pełną listę obiektów, które zaakceptowały proponowane warunki cenowe. Następnie użytkownik, powołując się na numer referencyjny ogłoszenia kontaktuje się z wybranym obiektem i dokonuje rezerwacji. Findbed nie wymaga od użytkownika skomplikowanej rejestracji, jedyne dane które potrzebuje serwis to adres e-mail. Findbed chroni tożsamość użytkownika i nie przekazuje tych danych
obiektom noclegowym.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Piotr Stanerawłaśnie podpisał Manifest
  • Man Leejest z nami
  • Iana Kaskowłaśnie dołączył
  • Kamila Michockadziękujemy za podpisanie
  • Silvia Fierrodołączył do nas
  • JAE-IL KIMwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Wyciskwłaśnie podpisał Manifest
  • Izabella Lachmanjest z nami

4525 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się