#FINFLOW

fintech

Fast-forward for finance flow

#FINFLOW to rozwiązanie pozwalająca na digitalizację procesów związanych z obsługą klientów w organizacjach finansowych – takich jak wnioski kredytowe, ubezpieczeniowe itp. #FINFLOW agreguje w jednym miejscu obieg informacji, dokumentów i decyzji, pozwalając na przyspieszenie i poprawę jakości procesów. W przyszłości, dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego do analizy danych, system umożliwi automatyzację podejmowania decyzji. Wizualny kreator procesów, oparty o silnik Activiti i BPMN, pozwala bardzo szybko implementować poszczególne procesy klientów, ograniczając do niezbędnego minimum czas potrzebny na wdrożenie rozwiązania. API umożliwia zasilanie #FINFLOW danymi z innych systemów informatycznych a zewnętrzne integracje pozwalają na w pełni elektroniczne finalizowanie transakcji, np. poprzez zawieranie umów, weryfikowanie tożsamości lub realizowanie płatności on-line. Rozwiązanie jest na etapie ukończonego prototypu, pozwalającego na prezentację dla zainteresowanych klientów.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Javid Rasulovdziękujemy za podpisanie
  • Anna Pilchwitamy na pokładzie
  • Sebastian Koperawłaśnie dołączył
  • sbernat@kpmg.pljest z nami
  • Martin Walisiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Paulina Wyrębkowskadołączył do nas
  • Sylweriusz Gasekdziękujemy za podpisanie
  • Jj kowalskiwitamy na pokładzie

3500 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się