Fishtrip

podróże

Szybka i prosta rezerwacja Twojej następnej wyprawy wędkarskiej!

Zarezerwuj Twoją następną wyprawę wędkarską u nas! Poznaj możliwości wędkarskie na danym terenie i złów rybę swoich marzeń. Zapraszamy miłośników najlepszego hobby na świecie!

Fishtrip pomoże Ci w znalezieniu i zarezerwowaniu wyprawy wędkarskej. Ułatwiamy kontakt między organizatorami wypraw i wędkarzami. Rezerwacja wypraw wędkarskich nigdy nie była prostsza! Fishtrip jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zarezerwowanie Twojej następnej wyprawy wędkarskiej na kutrze, łodzi, z przewodnikiem lub na łowisku typu “wpuść i złów”. Pozwól, aby Fishtrip pomogł Ci w sprzedaży wypraw i ich administracji.

Fishtrip stworzony przez wędkarzy dla wędkarzy.

Fishtrip został stworzony w 2014 roku przez dwóch entuzjastów wędkarstwa: Philipa Randgaard i Rasmusa Dahl, którzy będąc wielkimi pasjonatami wędkarstwa, odkryli brak odpowiedniej możliwości komunikacji pomiędzy armatorami i wędkarzami. Portal został opracowany we współpracy zespołu Fishtrip z wieloma utalentowanymi, pełnymi pasji duńskimi wędkarzami. Pracujemy, aby zwiększyć nacisk na zrównoważone rybołówstwo i ułatwić dostęp do najlepszego hobby na świecie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekdziękujemy za podpisanie
  • Mariusz Gerałtowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Liszkawitamy na pokładzie
  • tomaszjest z nami
  • Peter Hedgeswłaśnie dołączył
  • Artur Banachdołączył do nas
  • Justyna Kucharska-Minickadziękujemy za podpisanie
  • Jan Kruczynskiwłaśnie podpisał Manifest

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się