Fiszkoteka

edukacja

Fiszkoteka jest połączeniem naszych dwóch pasji: języków obcych oraz nowoczesnej technologii.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, a Fiszkoteka jest połączeniem naszych dwóch pasji: języków obcych oraz nowoczesnej technologii. Chcemy, żeby nauka z Fiszkoteki była skuteczna i przyjemna. Także dla nas, bo sami się z niej uczymy :)

Fiszki i metoda Leitnera wielokrotnie pomagały nam uczyć się skutecznie i przyjemnie. Korzystaliśmy zarówno ze zwykłych karteczek zapisywanych zwięzłymi informacjami, jak i z programów do generowania fiszek typu Pauker, Fiszka.1.0, Quizlet czy Busuu

Aż wreszcie postanowiliśmy sami spopularyzować tę metodę nauki udostępniając ją za pomocą prostej i wygodnej aplikacji mobilnej / www, w której każdy będzie mógł tworzyć materiały do nauki w formie fiszek, dzielić się nimi i skutecznie przyswajać wiedzę.

Chcemy, żeby każdy miał dostęp do najlepszej możliwej edukacji niezależnie od tego gdzie mieszka, jakie ma wykształcenie i ile ma pieniędzy - dlatego nasze produkty są w ogromnej części darmowe lub dostępne w bardzo korzystnych cenach.

Wygląda na to, że zwykłym ludziom także podoba się to, co robimy: ponad 600 000 użytkowników założyło u nas konto. Nasi użytkownicy stworzyli blisko 12 milionów fiszek.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Anıl Topaldołączył do nas
  • Vincent Okekejest z nami
  • Daniel Węgrzynekwitamy na pokładzie
  • Przemysław Bilińskidziękujemy za podpisanie
  • Krystian Pichowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Judit Csáknéwłaśnie dołączył
  • Jakub Kaletadołączył do nas
  • Konrad Kędziorajest z nami

4701 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się