Fitqbe to innowacyjna platforma wprowadzająca sport i zdrowy tryb życia w codzienność pracownika.

Fitqbe zapewnia pracownikom narzędzia, które pomagają im budować nawyki w zakresie zdrowego trybu życia. Dzięki prostej w użyciu, grywalizacyjnej platformie internetowej, firma kultywuje codzienne nawyki, które pomagają ludziom rozwijać się w pracy i we wszystkich aspektach życia. Zapewniamy dobrą zabawę, lepszą jakość życia dla pracowników i poprawę ich kondycji zdrowotnej, jednocześnie zwiększając ich produktywność oraz przywiązanie do firmy.

Fitqbe tworzą ambitni ludzie ukształtowani przez sport, którzy na bazie własnych doświadczeń oraz potrzeb wynikających z dynamicznych zmian rynku postanowili stworzyć innowacyjną platformę web&mobile wprowadzającą sport do życia codziennego firm. Naszą misją jest integrować oraz motywować pracowników do prowadzenia aktywnego stylu życia, poprzez budowanie społeczności, organizując wydarzenia sportowe oparte na zdrowej rywalizacji tudzież obieraniu wspólnego celu, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy. Jesteśmy pewni, że wdrażanie działań sportowych w firmach jest idealnym sposobem do podnoszenia motywacji i produktywności firmy oraz obniżania poziomu takich problemów jak fluktuacja kadry, zwolnienia lekarskie, brak przywiązania do firmy, czy niezadowolenie z pracy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ludwik Szakieljest z nami
  • kobidziękujemy za podpisanie
  • Dan Abitbolwłaśnie dołączył
  • Aya Eshdatwitamy na pokładzie
  • Anna Penderdołączył do nas
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Saganjest z nami
  • Daniel Grabskidziękujemy za podpisanie

3846 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się