Fontes Sp. z o.o.

gry

Tworzymy unikalne i bardzo dynamiczny gry na różne platformy.

Do dalszego rozwoju i poprawy wyników chcemy przyciągnąć inwestycje, które pomogą nam rozwinąć studio gier i ustanowić ciągłą produkcję gier mobilnych, komputerowych i gier na konsoli, zbudowanych na naszym własnym silniku 3D.

Nasza firma «Fontes» (aka Apetrus) od 2008 roku tworzy unikalne i bardzo dynamiczny gry komputerowe i mobilne na różne platformy. Dla naszej wygody, stworzyliśmy własną technologię cross-platformowy silnik "Fontes Engine".

▷ Nasza wieloplatformowa technologia «Fontes Engine» umożliwia tworzenie wysokiej jakości gier 2D / 3D dla większości nowoczesnych platform w krótkich terminach z jakością konsoli, nawet dla telefonów komórkowych!

▷ Ze względu na wysoką automatyzację możemy szybko stworzyć prototyp gry i sprawdzać projekt we wczesnym stadium rozwoju.

▷ Modułowa architektura silnika «Fontes Engine» pozwala nam dostosować go do dowolnego typu gry, przedłużyć i naprawić błędy.

▷ Korzystamy najbardziej optymalny formaty danych (WebP, OGG, ETC / PVRTC), również zoptymalizowaly silnik dla urządzeń o małej pamięci i słabej baterii. W rezultacie, moc urządzenia może być w pełni wykorzystana przez grę!

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie dołączył
  • Firaswłaśnie podpisał Manifest
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się