Freebee

analityka

Ty odwiedzasz swoje ulubione Miejsca, a one odwzajemniają Ci się miłymi gestami i nagrodami, z których słyną

Jak to działa? Prosto. Masz swoje konto Freebee i na nie zbierasz punkty w swoich Miejscach. Zbierasz je przy każdej wizycie, skanując na tablecie przy kasie swoją kartę Freebee: plastikową albo w aplikacji w telefonie jak chcesz. Do jednego konta możesz używać wielu kart. Nagrody odbierasz od razu, już za parę punktów. Po trzech wizytach, dwóch, jednej. Zapomnij o czekaniu miesiącami na nudny kubek z magazynu. Przychodzisz, skanujesz i masz to co lubisz. Co jest super? Nagrody, z których Twoje miejsca słyną! Twoja kawiarnia robi najlepsze w Centrum espresso? Dostaniesz je w prezencie. W Twoim teatrze znasz cały repertuar? Odbierz zaproszenie na próbę generalną i poznaj teatr od kulis. Zawsze przed pracą kupujesz za rogiem tę samą kanapkę? Skomponuj własną, z indykiem, morelą, bakłażanem, kozim serem… i nazwij ją swoim imieniem! Kochasz spędzać wieczory w lokalnym bistro? Ułóż swoją wieczorną playlistę, niech Twoja muzyka gra dla wszystkich.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Krzysztof Wozniakwitamy na pokładzie
  • Małgorzata Karwickawłaśnie dołączył
  • Viktar Veidherwłaśnie podpisał Manifest
  • BEATA KUCHTAdołączył do nas
  • Piotr Wójcikjest z nami
  • Iryna Popsuidziękujemy za podpisanie
  • Joanna Manikowskawitamy na pokładzie
  • Witold Cempelwłaśnie dołączył

3672 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się