GADMEL

nauka

Od pomysłu do produktu

Firma GADMEL projektuje i produkuje innowacyjne urządzenia elektroniczne na specjalne zamówienie indywidualnego klienta.
Firma GADMEL została założona w 2013 roku jako inżynieryjska firma specjalizująca sie w projektowaniu urządzeń elektronicznych (obszary działalności: elektronika konsumencka, przemysłowa, medyczna, naukowo-badawcza). Nasz zespół składa się z osób specjalizujących się w elektronice oraz programowaniu. Posiadają one wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i w Holandii. Brały udział w innowacyjnych projektach takich jak: inteligentne sterowanie ulicznym oświetleniem LED, urządzenia do monitorowania aktywności pacjentów, sportowców. Od sierpnia 2013 do maja 2015 działaliśmy w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni realizując projekt: "System monitorowania osób starszych oraz dotkniętych chorobami wieku starczego".

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eric Loughridgewitamy na pokładzie
  • Aleksandra Michalskajest z nami
  • Łukasz Jakubiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Pawel Kosdołączył do nas
  • Cezary Jaronidziękujemy za podpisanie
  • Agnieszka Drozdowskawłaśnie dołączył
  • Pulane Tomulczukwitamy na pokładzie
  • Amandajest z nami

4768 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się