Zautomatyzowana platforma w modelu SaaS z autorskimi grami rekrutacyjnymi wykorzystująca nowoczesną metodykę grywalizacji, neuronauki i VR'u

GameHR to platforma dla branży rekrutacyjnej (HR) w modelu biznesowym SaaS, wykorzystująca nowoczesną metodykę grywalizacji, neuronauki oraz technologii wirtualnej rzeczywistości po to aby w innowacyjny sposób rekrutować nowych, utalentowanych pracowników z odpowiednimi kompetencjami oraz charakterystyką osobowości.

Chcemy rozwiązać problem z setkami niepotrzebnych CV, które są wysyłane przez potencjalnych pracowników i tysiącami niedopasowanych CV, które są otrzymywane i przetwarzane przez działy rekrutacyjne przedsiębiorstw. Co więcej, zastosowanie metodyki grywalizacji spowoduje, że proces rekrutacji będzie naturalny, bezstresowy i z zachowaniem relacji win-win dla każdej zaangażowanej strony. Platforma GameHR wniesie na rynek kompletnie nową perspektywę i jakość procesu rekrutacyjnego dla przyszłych pracowników oraz obecnych pracodawców - co zaowocuje długoterminową i sprzyjającą atmosferą współpracy ze strony nowo przyjętego pracownika i pracodawcy, który będzie rekrutował swoich podwładnych poprzez naszą platformę.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairdziękujemy za podpisanie
  • Leszekwitamy na pokładzie
  • Albert Brząkaławłaśnie podpisał Manifest
  • alex podvysotskiyjest z nami
  • Tadeusz Gonerawłaśnie dołączył
  • Andrzej Gorskidołączył do nas
  • Tomasz Kleczkowskidziękujemy za podpisanie
  • Tomaszwitamy na pokładzie

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się