Gaze.ly

wideo

Wideo-pytania, wideo-odpowiedzi

Jesteśmy jedyną taką opiniotwórczą Społecznością w sieci opartą na krótkich wypowiedziach wideo. Na naszej platformie zadajesz pytania i otrzymujesz wideo-odpowiedzi albo sam się wypowiadasz na wybrany temat. Jesteśmy ciekawi Twojego światpoglądu, zaspokajamy ciekawość, agregujemy emocje, kreujemy liderów i rozdajemy nagrody.

Witaj w naszym stadku! Jesteś tu, bo nurtuje Cię ciekawość albo nieodparta chęć podzielenia się swoim zdaniem. A może jedno i drugie? Doskonale trafiłeś.
Doceniamy Twoje poglądy, czekamy na Twoją opinię z nagrodami od naszych Pytających, lubimy pochwały, jesteśmy otwarci na krytykę, lecz nie tolerujemy hejtu. Za Twoją aktywność rozdajemy kredyty na Twoje własne pytania (kampanie).
Zadawaj je naszej gromadzie, a otrzymasz odpowiedzi wideo od naszych „gadających głów”. Zaspokój tę ciekawość, daj się zaskoczyć, zobacz co czują inni, czym to argumentują i dowiedz się prawdy.
Jesteśmy tu po to, aby w dzisiejszym chaosie informacyjnym, w rzetelny sposób przekazać sobie wiedzę na każdy temat. Są wśród Was autorytety, celebryci, ikony marek i osoby chętnie zmieniać świat, a jest Was coraz więcej. Nie czekaj, zabłyśnij i inspiruj innych już teraz.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej