sprawdź dostępność i cenę leku

Wyszukiwarka leków w aptekach

Dzięki GdziePoLek.pl pacjenci mogą sprawdzić, która apteka dysponuje ich lekiem.

Według badania przeprowadzonego w lutym 2017 r., ponad połowa pacjentów spotkała się z sytuacją, w której apteka nie dysponowała potrzebnym ich lekiem. Oznacza to, że pacjent musi czekać na dostawę i wrócić do apteki ponownie, lub udać się na poszukiwania w wielu aptekach.

Dzięki integracji z aptekami, GdziePoLek dysponuje ich stanami w czasie prawie rzeczywistym.

Pacjenci korzystający z portalu potrzebują leku natychmiast, nie mogą więc czekać na dostawę z aptekami internetowej: są to na przykład kobiety po wizycie u lekarza z chorym dzieckiem lub potrzebujące środków antykoncepcyjnych (w tym antykoncepcji awaryjnej, jak tabletka dzień po), osoby starsze używające rzadkich leków na serce.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, GdziePoLek.pl jest niezależny od graczy na rynku farmaceutycznym i co za tym idzie, otwarty na wszystkie apteki, niezależnie od systemu aptecznego, z którego korzystają, obsługującej ich hurtowni, czy sieci aptek do których należą.

Startup został otwarty w 2015 roku.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboldołączył do nas
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Saganwitamy na pokładzie
  • Daniel Grabskijest z nami
  • Gabriel Wołosewiczdołączył do nas
  • Michał Haneckiwłaśnie dołączył

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się