genomtec

biotechnologia

Zminiaturyzowane laboratorium, które zmieści się w kieszeni

Genomtec ID to podręczne, innowacyjne urządzenie diagnostyczne, oparte na amplifikacji i detekcji specyficznych fragmentów DNA i RNA – „złotym standardzie” diagnostyki molekularnej. Badania z jego użyciem mogą być wykonywane u ludzi, zwierząt jak również w rolnictwie, przemyśle spożywczym i w kontroli skażeń środowiska.

Analizator działa w oparciu o nowatorską technologię amplifikację kwasów nukleinowych INNAT (Isothermal Nucleic Acid Amplification Technology). Autorska metoda detekcji SNAAT™ (Streamlined Nucleic Acid Amplification Technology) oraz urządzenie chronione są międzynarodowymi zgłoszeniami patentowymi.

Technologia Genomtec stale się rozwija oraz posiada szereg możliwości implementacji w wielu obszarach medycyny, w tym z zakresu tzw. płynnej biopsji (liquid biopsy), badań immunologicznych czy biochemicznych. Innowacyjność metody SNAAT™ oraz technologii Genomtec pozwala intensywnie rozwijać chmurę patentową, co gwarantuje stabilność oraz rozwój ekonomiczny firmy.

Urządzenia działa samodzielnie oraz automatycznie, wystarczy nanieść kroplę materiału biologicznego na kartę reakcyjną i umieścić kartę w analizatorze. Urządzenie automatycznie przeprowadzi badania i poda wynik. Wynik badania może zostać również przesłany na adres e-mail.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskawłaśnie podpisał Manifest
  • elinawłaśnie dołączył
  • Dominika Kaczanjest z nami
  • Daniel Krysztofiakdziękujemy za podpisanie
  • Csongor Biáswitamy na pokładzie
  • Artur Sushadołączył do nas
  • Marcin Danieckiwłaśnie podpisał Manifest
  • Victoriawłaśnie dołączył

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się