getaway.pl

podróże

Getaway.pl - Twój asystent podróży

Getaway.pl to innowacyjny projekt oferujący zindywidualizowane plany podróży - zarówno prywatnych jak i służbowych.

Stąd wzięła się idea getaway.pl

getaway to po angielsku ‘krótki wypad’, ale również ‘ucieczka’ [od problemów]. Nasz zespół to grupa pasjonatów podróży, globtroterów z ogromnym doświadczeniem. Bliskie nam osoby wiedzą, że zajmiemy się ich wyjazdem dokładnie tak, jakbyśmy organizowali go dla siebie. Bo dla nas to frajda. Bo mamy doświadczenie z setek wyjazdów, lotów, pobytów w hotelach, na całym świecie. Zetknęliśmy się z każdą sytuacją. Teraz chcemy to robić również dla Ciebie.

Wiemy, jak znaleźć optymalny lot, jak uniknąć niewygodnych przesiadek. Jak wybrać hotel, jak dostać zniżkę, który hotel robi promocję i dlaczego. Umiemy znaleźć odpowiedni obiekt w zależności od rodzaju pobytu. Powiemy, jak najlepiej dostać się do hotelu i na lotnisko lub gdzie wypożyczyć samochód. Znajdziemy połączenia promowe, autobusowe i kolejowe.

Niektóre strony też komponują wyjazdy, ale ich cel jest jeden: podać jak najniższą cenę, która Cię skusi. A potem to już Ty się martw, że dopłacasz za bagaż, transfer, że lecisz poza sezonem, w miejsce zupełnie niepodobne do tego z oferty. To nie u nas.

Ceny naszych wyjazdów pokazują koszty racjonalnego wyjazdu. Przemyślanego, wygodnego, biorącego pod uwagę wszystko co ważne.

Mało tego. Nie będziemy przesyłać Ci linków do usług, bo co to dla Ciebie za korzyść? Po prostu przejdziemy za Ciebie wszystkie procedury! Kupimy bilety, przejdziemy odprawę online. Zapłacimy za hotel, wystarczy że podasz na recepcji swoje nazwisko. Wynajmiemy dla Ciebie samochód, a Tobie pozostanie odebrać kluczyki. Wszystkie potrzebne w trakcie wyjazdu dokumenty i informacje dostaniesz od nas w interaktywnym przewodniku - w zasięgu jednego kliknięcia.

Jesteśmy jak osobisty asystent, który wie czego potrzebujesz i dba o Twoją wygodę.

Nie jesteśmy biurem podróży. Nie chcemy wciskać na siłę czegoś, co nie jest Ci potrzebne, nie będziemy zapewniać, że jedziesz do pięciogwiazdkowego hotelu do apartamentu z widokiem na ocean, podczas gdy naprawdę będzie to mały pokój z widokiem na wentylator, a pięć gwiazdek to nasza własna ocena. Wszystko będzie dokładnie takie, jak opiszemy i pokażemy. Po prostu organizujemy dla Ciebie wyjazd, dokładnie według Twoich potrzeb, tak jakbyśmy jechali z Tobą!

Podróżowanie z nami jest łatwe!

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej