Łatwe zakupy online

GetBerry.pl jest platformą do hurtowej sprzedaży żywności między producentami a odbiorcami, głównie, z branży HoReCa, jak też pubów, sklepów osiedlowych itp.
Dla sprzedawcy system oznacz ujednolicony sposób odbierania zamówień od klientów hurtowych, gdzie większość zadań jest zautomatyzowana, minimalizując możliwości pomyłki, jak też ilość wymaganej pracy przy obróbce zamówienia. Płatności online polepszają płynność finansową, a dokładne raporty i analizy sprzedaży pozwalają na porównanie z branżą w danym rejonie i optymalizację swojej oferty.

Dla odbiorcy hurtowego jest to jedno miejsce online, gdzie kupić może wszystkie regularnie potrzebne produkty żywnościowe, jak też podstawową chemię jak płyn do mycia naczyń lub serwetki. Oszczędza dzięki temu mnóstwo czasu i unika nieporozumień. Ponadto może porównać produkty i ich oceny, od wielu producentów.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Anıl Topalwłaśnie podpisał Manifest
  • Vincent Okekedołączył do nas
  • Daniel Węgrzynekdziękujemy za podpisanie
  • Przemysław Bilińskiwłaśnie dołączył
  • Krystian Pichowiczjest z nami
  • Judit Csáknéwitamy na pokładzie
  • Jakub Kaletawłaśnie podpisał Manifest
  • Konrad Kędzioradołączył do nas

4701 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się