Znalazłeś w domu coś, czego nie używałeś od dawna? Nie wyrzucaj – wrzuć na Gimmy!

Gimmy to darmowa platforma sprzedaży lokalnej, która pozwala na szybkie wystawienie niepotrzebnych przedmiotów i znalezienie tego czego potrzebujesz

Sprzedawaj i kupuj lokalnie. Odkrywaj nowe przedmioty w Twojej okolicy! Gimmy daje Ci możliwość darmowej sprzedaży Twoich produktów. Jest to bardzo proste, wystarczy jedno zdjęcie, kilka słów opisu i Twój produkt został wystawiony na sprzedaż. Przeglądaj przedmioty znajdujące się w Twojej okolicy. Dowiedz się więcej o kupowanym produkcie, poznaj ich wcześniejszych właścicieli, prawdziwych pasjonatów, kolekcjonerów, którzy z przyjemnością opowiedzą historie, specyfikę, czy pochodzenie Twojego zakupu. Dzięki Gimmy nie tylko dokonasz świadomych zakupów, ale masz również możliwość nawiązania ciekawych znajomości.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Erez Soboldołączył do nas
  • Michał Kulińskidziękujemy za podpisanie
  • Marcin Piwowarczykjest z nami
  • Tomasz Cichońwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomasz Cichońwitamy na pokładzie
  • Wojciech Dąbrowskiwłaśnie dołączył
  • Jacekdołączył do nas
  • Andrzejdziękujemy za podpisanie

3594 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się