GlobKurier.pl

logistyka

Profesjonalny Operator Logistyczny

Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie.

Logistyka to ważna część biznesu – w GlobKurier.pl rozumiemy to, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze rozwiązania dla firm, aby być godnym zaufania Partnerem. Korzystając z serwisu można jednym kliknięciem porównać ceny i jakość usług firm kurierskich. Wszystkie przesyłki można w jednym miejscu monitorować, niezależnie od wybranego kuriera.

Co nas wyróżnia?

- Stawki nawet o 50% niższe niż u zwykłego przewoźnika,
- Biuro Obsługi Klienta czynne 6 dni w tygodniu,
- Zarządzanie wszystkimi przesyłkami w jednym miejscu,
- Indywidualny Opiekun Klienta,
- Integracje z systemami e-commerce,
- Importy zamówień z Allegro,
- Szablony przesyłek i zlecenia stałe.

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, pamiętając jednocześnie o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Piotr Staneradziękujemy za podpisanie
  • Man Leewitamy na pokładzie
  • Iana Kaskojest z nami
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrowłaśnie dołączył
  • JAE-IL KIMdołączył do nas
  • Aleksandra Wyciskdziękujemy za podpisanie
  • Izabella Lachmanwitamy na pokładzie

4525 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się