GlobKurier.pl

logistyka

Profesjonalny Operator Logistyczny

Od 10 lat profesjonalnie zajmujemy się świadczeniem usług kurierskich. Transportujemy przesyłki na terenie kraju, jak i do ponad 190 krajów na całym świecie. Ponadto posiadamy integracje z 15 platformami sprzedażowymi, dzięki czemu pozwalamy naszym klientom na całkowite zautomatyzowanie procesów logistycznych. Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i pewność dostawy w atrakcyjnej cenie.

Logistyka to ważna część biznesu – w GlobKurier.pl rozumiemy to, dlatego nieustannie udoskonalamy nasze rozwiązania dla firm, aby być godnym zaufania Partnerem. Korzystając z serwisu można jednym kliknięciem porównać ceny i jakość usług firm kurierskich. Wszystkie przesyłki można w jednym miejscu monitorować, niezależnie od wybranego kuriera.

Co nas wyróżnia?

- Stawki nawet o 50% niższe niż u zwykłego przewoźnika,
- Biuro Obsługi Klienta czynne 6 dni w tygodniu,
- Zarządzanie wszystkimi przesyłkami w jednym miejscu,
- Indywidualny Opiekun Klienta,
- Integracje z systemami e-commerce,
- Importy zamówień z Allegro,
- Szablony przesyłek i zlecenia stałe.

Naszą misją jest oferowanie kompleksowych usług i przewozów kurierskich, pamiętając jednocześnie o środowisku naturalnym oraz innych czynnikach, mających pozytywny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Nie zapominamy także o wspieraniu ważnych inicjatyw.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej