Wszystkie kupony i promocje w jednym miejscu!

GoDealla.pl to największa wyszukiwarka rabatów w Polsce.

Codziennie przeszukujemy i wyświetlamy najciekawsze oferty z portali zniżkowych, e-sklepów oferujących atrakcyjne wyprzedaże swoich kolekcji, a także bezpłatne kupony gotowe do wydruku i wykorzystania oraz kody rabatowe. Wśród naszych partnerów są takie portale, Groupon, Gruper, MyDeal, KupBon, FastDeal, Killerdeal, a także sklepy Agito, Answear.com, Deichmann, Zalando i wiele, wiele innych. Dysponujemy największą i najbardziej kompletną bazą kuponów zniżkowych w Polsce! Nad wysoką jakością bazy czuwają odpowiednie osoby, które dbają o to, aby wszystkie bony były poprawnie przypisane do kategorii tematycznych czy lokalizacji. Wszystkie kupony są dostępne także przez API zakupów grupowych, co pozwala na integrowanie ich z zewnętrznymi serwisami.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patrycjawłaśnie dołączył
  • bhdsjkwłaśnie podpisał Manifest
  • Christopher Mosedaledołączył do nas
  • Karolina Ciźlajest z nami
  • Albert Smektalskiwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Gaffkedziękujemy za podpisanie
  • Daniel Kaluzawłaśnie dołączył
  • Adam Czarnotawłaśnie podpisał Manifest

4036 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się