goget-pl-car-sharing

samochody

Auto wynajem na godziny z bezpłatnym paliwem i parkingiem, 24/7

GoGet.pl jest pierwszą w Polsce wypożyczalnią aut w ramach systemu car­sharing, który polega na samoobsługowym wynajmie auta na godziny, gdzie płaci się tylko za czas i przejechane kilometry. Odbiór auta i zwrot odbywa się samoobsługowo bez konieczności spotkania się z pracownikiem firmy. Klient znajduje odpowiadające mu auto na interaktywnej mapie. Po znalezieniu auta klient rezerwuje auto przez internet oraz dokonuje płatności. Po dokonaniu rezerwacji i zapłaceniu, klient sam podchodzi do auta, którego lokalizacja jest wskazana na mapie i otwiera je za pomocą swojej karty zbliżeniowej. Zwrot auta może odbyć się w dowolnym miejscu na terenie strefy we Wrocławiu lub z innym mieście.

Czy korzystałeś z Roweru Miejskiego albo słyszałeś o tym? Car sharing w wielu kwestiach przypomina korzystanie z Roweru Miejskiego, ale w tym przypadku zamiast wynajmować dwa kółka wynajmujemy cztery. Auto może być wynajmowane na godziny, gdyż auta są dogodnie zlokalizowane w różnych punktach miasta a do otworzenia i zamknięcia auta wystarczy karta użytkownika lub smartfon.

Pomyśl sobie, ile razy zdarzyło Ci się taszczyć zgrzewki wody do domu w tramwaju? Albo chciałeś wyjechać za miasto ze znajomymi, ale dostępne połączenia komunikacyjne zmarnowałaby cały dzień?

Co byś pomyślał, gdybyś miał możliwość wynająć komfortowy samochód tylko na kilka godzin, który stoi tuż za rogiem Twojego domu?

Dzięki naszemu innowacyjnemu przedsięwzięciu mamy możliwość zaoferowania wszystkim mieszkańcom Wrocławia i okolic szybkiego, taniego i komfortowego transportu. Tylko w GoGet.pl, jako jedynej firmie oferującej samoobsługowy wynajem aut na godziny, masz możliwość skorzystania z samochodu kiedy chcesz, na ile chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy mieć ważne prawo jazdy, zarejestrować się a dostęp do sieci samochodów możesz mieć zawsze i wszędzie, jeżeli tylko jesteś w pobliżu auta. GoGet.pl, jako innowacyjny system, pozwala Ci samoobsługowo korzystać z auta bez zbędnych formalności, jakie towarzyszą tradycyjnemu wynajmowi auta.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwłaśnie dołączył
  • Paweł Muzykajest z nami
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswitamy na pokładzie
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemwłaśnie dołączył
  • Piotr Poddębniakjest z nami

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się