Potrzebujesz developmentu aplikacji webowych lub mobilnych? Nie ma sprawy - zajmiemy się tym!

GogoApps to świeży, polski software house z globalnymi ambicjami. Na naszym pokładzie znajdują się młodzi, utalentowani ludzie, którzy będą pracowali ciężko, aby sprostać oczekiwaniom klienta i oddać dobry produkt pozbawiony bugów. Wszystko po to, aby nie wydawać $$$ na marne i w określonym czasie otrzymać to, czego się oczekuje.

Brzmi banalnie? Możliwe, ale w dobie niedostatecznej ilości dobrych programistów, oddawania niefunkcjonalnych produktów i wysokiego kosztu wykonywania developmentu in-house, jest czas i miejsce dla ludzi takich jak my.

Całkiem dobrze czujemy się we Front-endzie, Androidzie, iOS, Rails, UX/UI, grafice i jeszcze wielu innych rzeczach, które powinien mieć zgrany team w branży IT.

Jeżeli chcesz aby Twój pomysł przeistoczył się w produkt, my to zapewnimy. Dajemy rozwiązania "end-to-end", czyli od pomysłu po utrzymanie produktu. A może potrzebujesz zespołu, aby zrealizował część tasków lub cały projekt - tutaj także możesz na nas liczyć.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickadziękujemy za podpisanie
  • Maciej Stępieńwłaśnie podpisał Manifest
  • Natalia Błaszczukjest z nami
  • Andrzej Couragewitamy na pokładzie
  • Adam Rychlewskiwłaśnie dołączył
  • Adam Protasiukdołączył do nas
  • Mariusz Nowakdziękujemy za podpisanie
  • zebra12@autograf.plwłaśnie podpisał Manifest

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się