Projektujemy nowatorskie systemy informatyczne dla rozwiązań Internetu Rzeczy

GreenIT to startup działający w Lublinie. Jego głównym projektem jest System Green Cloud - jedyne tego typu rozwiązanie w Polsce. Jest to nowoczesna warstwa aplikacyjna dedykowana do obsługi aplikacji dla bardzo dużej ilości użytkowników, która znajduje zastosowanie w automatyzacji procesu pobierania danych z inteligentnych urządzeń pomiarowych. Chmura posiada rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo informacji, takie jak redundancja wrażliwych danych, kontrola dostępu poprzez rozbudowane systemy autoryzacji i uwierzytelniania a także szyfrowanie komunikacji. Ponadto jej unikatową cechą jest możliwość łatwego uruchamiania wielu instancji tej samej aplikacji na jednym urządzeniu. Green Cloud zarządza dwoma pozostałymi częściami systemu: Green Devices oraz Green ID. Green Devices to chmura służąca do przechowywania danych telemetrycznych dostarczonych przez urządzenia domowe lub osobiste. Dostęp do danych odbywa się poprzez konto Green ID, które daje użytkownikowi możliwość korzystania z licznych aplikacji użytkowych. Aplikacje te pomagają w monitorowaniu i zarządzaniu codziennymi czynnościami, takimi jak kontrola parametrów zdrowotnych czy obserwacja poziomu zużycia energii elektrycznej, co pomaga Klientowi w oszczędzaniu czasu i pieniędzy.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marta Proksawłaśnie podpisał Manifest
  • Kjell Thorvaldsenwitamy na pokładzie
  • Eric Loughridgejest z nami
  • Aleksandra Michalskadołączył do nas
  • Łukasz Jakubiakwłaśnie dołączył
  • Pawel Kosdziękujemy za podpisanie
  • Cezary Jaroniwłaśnie podpisał Manifest
  • Agnieszka Drozdowskawitamy na pokładzie

4770 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się