GRENTON jest kompletnym systemem Smart Home, w którym moduły mogą komunikować się w różnych standardach.

GRENTON jest kompletnym system Smart Home zawierającym kilkadziesiąt modułów, intuicyjne oprogramowanie konfiguracyjne Object Manager oraz aplikacje Home Manager na urządzenia mobilne IOS i Android.
Moduły GRENTON produkowane są w trzech rodzajach, różniących się sposobem instalacji oraz technologią transmisji: Ethernet, RS485, Z-wave, BLE, Wifi.
Funkcje logiczne systemu przetwarzane są przez moduły Common Logic Unit (CLU), komunikujące się między sobą poprzez standardową sieć Ethernet. Jedną z unikalnych cech systemu GRENTON jest to, iż każdy z modułów CLU może komunikować się z modułami wykonawczymi i czujnikami w innym standardzie.
Wyjątkową cechą systemu GRENTON jest jego obiektowa struktura. W systemie GRENTON, każde z urządzeń elektronicznych, traktowane jest jako obiekt, posiadający swój indywidualny zestaw cech, zdarzeń, jakie generuje oraz rozkazów, jakie może przyjąć.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Daniel Janicajest z nami
  • Maciej Dąbrowskiwłaśnie dołączył
  • Kamil Kopylowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Damian Lipińskidziękujemy za podpisanie
  • Artur Witasdołączył do nas
  • Rafałwitamy na pokładzie
  • Michał Pilarskijest z nami
  • Anna Dominiakwłaśnie dołączył

2354 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się