#klubyfitness #silownie #ocenklub #ocentrenera #feedback

Gymrank - największa opiniotwórcza wyszukiwarka klubów fitness.

Zamysłem jest stworzenie największej opiniotwórczej wyszukiwarki klubów fitness oraz obiektów sportowych wraz z trenerami z danej dyscypliny. Portal rozwiązuje problem z strony użytkownika oraz z strony klienta (czyli obiektu sportowego)tj: użytkownik portalu otrzymuje informacje nt danego obiektu sportowego z opiniami wyrażonymi przez innych użytkowników, dzięki temu może zawęzić swój wybór, obiekt sportowy otrzymuje feedback od użytkownika co dokładnie mu się podoba w danym obiekcie sportowym (odpowiednie kryteria oceniania) dzięki czemu obiekt zwiększa jakość swoich usług co ma wpływ na zwiększenie zainteresowania => zwiększenie ilości klientów => zwiększenie zysków dla obiektu.
(oczywiście w/w funkcjonalność to tylko część planowanych funkcji)

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskadołączył do nas
  • Piotr Stanerajest z nami
  • Man Leewitamy na pokładzie
  • Iana Kaskowłaśnie dołączył
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrodziękujemy za podpisanie
  • JAE-IL KIMdołączył do nas
  • Aleksandra Wyciskjest z nami

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się